فروش و تأمین تجهیزات

شرکت مایا صنعت آریا با 13 سال سابقه فروش تجهیزات فنی مهندسی و ارائه بهترین خدمات پس از فروش، افتخار دارد با کیفیت ترین و فنی ترین خدمات را در این زمینه به مشتریان ارائه دهد. دپارتمان تأمین و فروش این شرکت با رعایت استاندارد های بین المللی در بخش بازاریابی و فروش با رعایت حقوق و رضایتمندی مشتری اقدام به معرفی محصولات روز دنیا در زمینه های  هیدروگرافی و نقشه برداری دریایی، ROV و ربات های سطحی و زیر سطحی، سیستم های ناوبری و ارتباطی و رادیویی، تجهیزات و قطعات سیستم های بازرسی ایکس ری و گیت وی می نماید. جهت استعلام و تهیه تجهیزات مورد نظر خود، ابتدا باید یک درخواست رسمی به صورت ایمیل برای ما ارسال بفرمایید. کارشناسان فروش شرکت در کمترین زمان ممکن درخواست شما را بررسی خواهند نمود و ضمن تماس تلفنی و در صورت نیاز برگزاری جلسه، اطلاعات و مشخصات فنی لازم جهت تأمین و خرید تجهیزات آماده سازی خواهد شد. در نهایت با طی مراحل مالی و اداری، اقدامات لازم برای تکمیل و تحویل سفارش مشتری انجام خواهد شد.

شرکت مایا صنعت آریا تأمین کننده طیف وسیعی از تجهیزات مورد نیاز صنایع فراساحلی، بنادر و دریانوردی، هیدروگرافی و نقشه برداری با برند های بین المللی و مدل های مختلف آنها بر اساس نیاز مشتری می باشد. مشاوره فنی خرید، معرفی و بازاریابی، پیگیری 24 ساعته کالای سفارشی، مدیریت ارتباط با مشتریان، خدمات پشتیبانی و پس از فروش و همچنین خدمات فنی نامحدود کارگاه تعمیرات و کالیبراسیون به همراه آموزش نصب و کاربری سیستم ها از ویژگی های متمایز این شرکت می باشد.  هدف شرکت مایا صنعت آریا صرفاً فروش کالا نبوده و با پشتیبانی از چرخه کامل خدمات تأمین تجهیزات بدنبال ایجاد ارتباط پیوسته و دائمی با مشتریان در زمینه های مشترک فعالیت می باشیم.

گیرنده های موقعیت دریایی با دقت و قابلیت های گوناگون ( GPS and DGPS) تایدگیج و جزر و مد سنج های قابل حمل، استگاهی و ثابت (Tide Gauge)
اکوساندر و عمق یاب های هیدروگرافی تک فرکانس و چند فرکانس (Echosounder) اکوساندرهای مولتی بیم (Multi-beam Echosounder)
پروفایلرهای امواج آب سطحی و زیر سطحی (ADCP) شور سنج با سنسورهای محتلف دما، رسانایی، عمق، چگالی و … (CTD)
رادیو تلمتری و فرستنده-گیرنده های رادیویی دریایی  (Radio and Video Telemetry) ساید اسکن سونار (Side Scan Sonar System)
مشخه نگار لایه های زیر بستر یا ساب باتم پروفایلر (Sub-Bottom Profiler) مغناطیس سنج یا مگنتومتر (Magnetometer)
سرعت سنج صوت در آب (Sound Velocity Profiler – SVP) ربات های بازرسی و مانیتورینگ زیر سطحی (ROV)
سیستم مانیتورینگ لایروبی (Dredge Monitoring System) سیستم های موقعیت یابی شناور (Positioning System)
سیستم های لنگراندازی شناور (Anchor Handling System) حرکت و زاویه سنج های تک بعدی و چند بعدی (IMU )
شناورهای بدون سرنشین هوشمند با کاربردهای هیدروگرافی و ژئوفیزیک، نمونه برداری و بازرسی و مانیتورینگ سطحی (USV) قطعات تجهیزات بازرسی ایکس ری و گیت وی (X-Ray ، Gate-Way ، Metal Detector )
Side Scan Sonar
CTD
X-Ray,Gate-Way,Metal Detector
ADCP
ROV
Magnetometer
Multi-beam Echosounder
Sound Velocity Profiler
Inclinometer
Single-beam Echosounder
مگنومتر
IMU
USV
Tide Gauge
Sub-Bottom Profiler
Anchor Handling System
GPS and DGPS
Radio and Video Telemetry
Dredge Monitoring System

شرکت مایا صنعت آریا نماینده رسمی فروش محصولات دریایی شرکت Hi-Target بعنوان تولید کننده باکیفیت ترین محصولات دریایی و نقشه برداری کشور چین می باشد. این محصولات با ارائه خدمات و پشتیبانی پس از فروش و تأمین قطعات یدکی به همراه خدمات تعمیرو کالیبراسیون به مشتریان ارائه می گردد. شرکت Hi-Target در طول سالیان گذشته با تولید محصولات دریایی فعالیت چشمگیری در بازار بین المللی داشته و تجهیزات متنوعی مانند انواع گیرنده های RTK GNSS، DGPS، عمق یاب های تک فرکانس و دوفرکانس قابل حمل، ساید اسکن سونار، مولتی بیم، ADCP شناورهای بدون سرنشین تولید و معرفی نموده است. در کشور ایران محصولاتی همچون گیرنده های موقعیت سری K با مدل های K3, K5, K9, K10 و  اکوساندرهای HD-370, HD380 , HD-MAX شناخته شده اند. این محصولات در پروژه های هیدروگرافی و لایروبی بسیار کاربرد دارندکه به عنوان نمونه می توان کاربردهای زیر را تعریف کرد:

– عملیات هیدروگرافی با اکوساندرهای مدل HD-MAX و یا HD-Lite به همراه گیرنده های DGPS مدلK3   و یا K5
– عملیات مانیتورینگ لایروبی با گیرنده های دوآنتن مدل K5 DGPS و یا K9 RTK GNSS
– انجام موقعیت یابی RTK دریایی در بنادر و اسکله ها با استفاده از مجموعه BASE و ROVER گیرنده های K10

شرکت Hi-Target محصولات متنوع دیگری در زمینه انجام پروژه های ژئوفیزیک و آبنگاری دارد که شما می توانید در بخش محصولات وب سایت با مشخصات فنی و ویژگی های آنها بیشتر آشنا شوید. کلیه سفارشات و تجهیزات دارای ضمانت نامه معتبر از شرکت سازنده و پشتیبانی مستمر توسط شرکت مایا صنعت آریا به عنوان نماینده فروش محصولات می باشد.

واحد تأمین و فروش شرکت آمادگی دارد در صورت نیاز مشتری به تجهیزات و محصولات دریایی با برندهای دیگر بین المللی، اقدام به دریافت و تأمین سفارش نماید. برندهای متعددی در دنیا ارائه دهنده محصولات با تکنولوژی برتر و کاربری خاص می باشند که تنها در همان شرکت ها قابل تولید و ارائه به کاربران است. از اینرو می توانید با مشاوره با کارشناسان فروش شرکت مایا صنعت آریا ابتدا محصول مورد نظر خود را انتخاب نموده و اطلاعات لازم را در مورد آن بدست آورید.

شرکت مایا صنعت آریا با توجه به استفاده وسیع از سیستم های بازرسی ایکس ری و گیت وی در کشور و نیاز اساسی به تأمین تجهیزات و قطعات یدکی و پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش این دستگاه ها، شبکه تهیه و فروش اختصاصی این محصولات را از برندهای معتبر موجود در کشور فراهم نموده است. لیست اقلام یدکی و لوازم مورد نیاز با در نظر گرفتن برند و مدل کالا و همچنین بازدید کارشناس در صورت نیاز، آماده سازی و در اختیار مشتری قرار می گیرد و در صورت ثبت سفارش قطعه تا دستگاه بلافاصله اقدام به شروع فرآیند تأمین و تحویل آن به مشتری صورت خواهد پذیرفت.