درباره "مایا صنعت آریا"

مایا صنعت آریا شرکتی خصوصی است که در سال ۱۳86 در شهر اهواز تأسیس شده است و دفتر مرکزی شرکت در تهران مستقر و دایر می باشد.
خدمات فراساحلی، هیدروگرافی و ROV در شرکت مایا صنعت آریا به صورت متمرکز ارائه می گردد. این شرکت در پروژه های نصب تأسیسات دریایی، پروژه های هیدروگرافی و ژئوفیزیک و پروژه های ROV حضور پیوسته و تخصصی دارد.
همچنین خدمات این شرکت در بخش سیستم های بازرسی ایکس ری و گیت وی ، الکترونیکی، ناوبری و مخابراتی با کمک نیروهای باتجربه و دوره دیده در اروپا در سراسر کشور ارائه می گردد.
about-us-left
about-us-rtop
about-us-rbot

دانش و فناوری، جزئی جدایی‌ناپذیر از دارایی ماست!

شرکت مایا صنعت آریا دارای یک مرکز تخصصی خدمات تعمیر، کالیبراسیون، سرویس و نگهداری تجهیزات نقشه برداری، ژئوفیزیک و هیدروگرافی، زمین شناسی، اقیانوس شناسی، ناوبری شناورها و ربات های زیر سطحی (ROV)، هواشناسی، دستگاه های بازرسی ایکس ری و گیت وی می باشد.
انجام پروژه های بازرسی مخازن و سدها با کمک ROV و اعزام تیم متخصص به صورت کامل انجام می پذیرد.
با در نظر گرفتن اهمیت پژوهش و توسعه، این شرکت با توجه به نیاز صنعت به تولید تجهیزات جانبی هیدروگرافی از جمله کامپیوترهای چمدانی ضد آب سفارشی ساخت به همراه حسگرهای هیدروگرافی تعبیه شده، اتصالات، رابطها، کابلها، تجهیزات آزمون میدانی حسگرهای هیدروگرافی، دوربینهای زیرآبی و تجهیزات مشابه پرداخته است.
در کنار این محصولات، شرکت مایا صنعت آریا روی طراحی و تولید عملیاتی شناور بدون سرنشین هیدروگرافی سرمایه گذاری نموده است و در این راستا با کارفرمایان و مشتریان علاقمند قرارداد ساخت و تولید امضاء نموده است.
این شرکت علاوه بر ارائه خدمات تعمیر و کالیبراسیون کارگاهی و میدانی تجهیزاتی همچون ساید اسکن سونار، تجهیزات تعیین موقعیت زیر آبی مانند یواس بی ال، پروفایلر بستر دریا، انواع عمق یاب تک پرتو، عمق یاب چند پرتو، سرعت سنج صوت، شوری سنج و انواع سنسورهای هیدروگرافی و اقیانوس شناسی، فعالیت در زمینه تأمین تجهیزات و نرم افزارهای هیدروگرافی را به انجام می رساند.
از جمله دیگر خدمات این شرکت تجهیز شناورهای نقشه برداری و هیدروگرافی و شناورهای پشتیبان عملیات زیردریایی، غواصی اشباع، شناورهای لوله گذار و دکلهای حفاری می باشد. کالیبراسیون میدانی تجهیزات ناوبری و هیدروگرافی و ارائه تعیین موقعیت دقیق از خدمات دیگر این شرکت در میادین فراساحلی و آب های داخلی کشور است.
عیب یابی و تعمیر شناورهای مجهز به تعیین موقعیت دینامیک و نصب و راه اندازی سیستمهای ناوبری این گونه شناورها از سنسورهای سطحی تا زیر سطحی از ویژگیهای خدمات این شرکت است. اسکله ها و بنادر کشور از خدمات ناوبری و تعیین موقعیت این شرکت جهت انجام عملیات دریایی و لایروبی بی بهره نبوده و تعمیر و نگهداری سامانه های تصحیحات تعیین موقعیت سطحی و نصب و راه اندازی سیستم مانیتورینگ لایروبی از جمله خدمات ارائه شده می باشد.