تحقیق و توسعه

تحقیق و توسعه صنعتی در زمینه فعالیت های اختصاصی شرکت و یافتن راه و حل های عملیاتی برای مشکلات اجرایی در پروژه های مختلف هیدروگرافی و ROV همواره از مأموریت های اصلی شرکت مایا صنعت آریا بوده است. در این راستا تجهیزات پرکاربرد با تکنولوژی خاص با هدف تأمین داخلی محصولات مورد نیاز بخش دریایی کشور و همچنین تجاری سازی طرح های موفق بخش تحقیق و توسعه شرکت، طراحی و تولید گردیده است.

شرکت مایا صنعت آریا با سرمایه گذاری در بخش سخت افزاری، نرم افزاری و نیروی انسانی، آمادگی دارد طراحی و ساخت تجهیزات مورد نیاز صنعت فراساحلی، پروژه های آبنگاری و ژئوفیزیک، بنادر و اسکله ها، سد ها و مخازن را مطابق با بالاترین استانداردهای بین المللی ایمنی و کیفیت بصورت سفارشی سازی و سازگار با محیط جغرافیایی کشور و منطقه خاورمیانه به انجام برساند و ضمن تست و تحویل عملیاتی محصولات، ضمانت نامه معتبر محصول و خدمات فنی و مهندسی و پشتیبانی را ارائه می نماید.

طراحی این محصولات ابتدا با نیاز سنجی اولیه در پروژه های هیدروگرافی و ROV برای ساده سازی کاربرد و بهره برداری، حمل و نقل و کاهش خطاهای عملکردی بدلیل پیچیدگی و تعدد تجهیزات نصب شده بر اساس راه حل های مقرون به صرفه و البته فناوری های روز دنیا صورت گرفته است. یکپارچگی و ماژول سازی صنعتی از ویژگی های بارز این تجهیزات می باشد. آسان سازی اپراتوری و آموزش سیستم در کمترین زمان ممکن نیز در فرآیند ساخت و تولید در نظر گرفته شده است.

– سیستم های مانیتورینگ لایروبی – ایستگاه های ناوبری و ارتباطی یکپارچه زمینی
– سیستم های موقعیت یاب و هیدروگرافی یکپارچه – شناورهای هوشمند هیدروگرافی و بازرسی بدون سرنشین
– ماژول های سریال یکپارچه جهت تست و راه اندازی پورت های I/O – ابزارهای الکترونیکی، مکانیکی و کابل های سفارشی سازی شده

– هیدروگرافی و نمونه برداری بصورت یکپارچه و قابل حمل – پشتیبانی پروژه های لایروبی با شناورهای کاترساکشن، هاپرساکشن و بیل مکانیکی
– تست سریع ورودی و خروجی های سریال سیستم های موقعیت یابی، جهت یابی و عمق یابی – بازرسی و هیدروگرافی از محیط های بسیار کم عمق، خطرناک و دور از دسترس برای انسان
– ارائه راه حل های عملیاتی برای مشکلات اجرایی در پروژه های مختلف سطحی و زیرسطحی دریایی و آبی