سیستم های بازرسی

ایکس ری و گیت وی

شرکت مایا صنعت آریا از شرکت های پیشگام در ارائه خدمات فنی و مهندسی دستگاه های بازرسی بار و مسافر در کشور می باشد.  این شرکت با توجه به کاربرد این سیستم ها در بخش های مختلف فرودگاهی، گمرک و امنیتی جهت کنترل و بازرسی ورود و خروج مسافر، بار چمدانی، پالتی و کامیونی، خدمات سرویس و نگهداری و تأمین دستگاه و قطعات را پشیبانی می نماید.

مبادی ورود و خروج مسافرین به همراه بار و چمدان ها همواره چالش بازرسی دقیق و سریع را به همراه می آورد. از اینرو دستگاه های بازرسی ایکس ری و گیت وی با فناوری های روز دنیا به کمک سازمان ها و شرکت های بهره بردار آمده اند. برای کنترل و بازرسی کامل بارهای هوایی، زمینی و دریایی از مبادی گمرکات کشور و همچنین انجام نظارت و بازرسی بازدید کننده و مراجعه کنندگان سازمان ها، شرکت ها و ادارات، بازرسی مسافران ورودی  و خروجی فرودگاه ها، بنادر، ایستگاه های قطار و بسیاری موارد مشابه به سیستم های آماده به کار شبانه روزی نیازمندیم و به همین دلیل این سیستم ها همواره باید با در نظر گرفتن استهلاک و عملکرد دائم دستگاه ها تحت سرویس و نگهداری دوره ای و پیوسته قرار داشته باشند.

دستگاههای بازرسی شامل سیستم های ایکس ری (X-Ray)  و گیت وی(Gate-way) یا دروازه فلز یاب و همچنین فلزیاب های دستی می باشد. دستگاههای ایکس ری تنها برای چک کردن سیستمهای همراه مسافر استفاده می شود و از آنجائیکه اشعه ایکس بکار رفته در این سیستمها برای انسان مضر است نباید تحت هیچ شرایطی از این دستگاهها برای چک کردن انسان استفاده شود. برای بازرسی بدنی نفرات از دستگاههای گیت وی و فلز یاب های دستی استفاده می شود که این گونه تجهیزات هیچگونه عوارض جانبی ندارد که معمولاً در گیت های ورودی فرودگاهها و سایر اماکن حساس استفاده می گردد.

کارگاه الکترونیک (تعمیر، سرویس و نگهداری) با بهره بردن از نیروهای با تجربه، دوره دیده در اروپا و مسلط به سیستم های بازرسی، الکترونیکی، کمک ناوبری و مخابراتی آماده ارائه هرگونه خدمات مورد نیاز در این زمینه ها می باشد.  همچنین ارتباط نزدیک با شرکتهای خارجی تولید کننده این سیستم ها و امکان بروزرسانی و پشتیبانی فنی 24 ساعته از نکات متمایز خدمات ما می باشد. از اینرو مراحل استاندارد تعمیر و مستند سازی به همراه گزارشات فنی و تکمیلی با ارتباط مستقیم با مشتری جهت نصب مجدد و تست و تحویل تجهیزات تعمیر شده انجام می پذیرد و در صورت نیاز کارشناس جهت بررسی و راه اندازی و تعمیر تجهیزات به محل استقرار دستگاه اعزام می گردد.

تأمین و فروش سیستم های بازرسی و نظارتی مانند انواع ایکس ری ، گیت وی و فلزیاب های دستی با توجه به نیاز و کاربرد مشتری و با درنظر گرفتن شرایط فنی و محیطی دستگاه با پشتیبانی و ضمانت نامه های معتبر به همراه تهیه و تأمین قطعات و لوازم یدکی ارائه می گردد. همچنین سیستم های ضبط مکالمات، سیستم های کمک ناوبری و ارتباطی NDB  و DVOR، در بخش فروش شرکت مایا صنعت آریا تأمین می گردد.

– سرویس و نگهداری سیستم های ایکس ری و گیت وی
– تعمیر سیستم های بازرسی و نظارتی، ناوبری و ارتباطی
– تأمین و فروش قطعات یدکی تجهیزات بازرسی ایکس ری و گیت وی
– پشتیبانی و مشاوره فنی و خدمات پس از فروش
– برگزاری دوره های آموزشی
– اعزام کارشناس و تیم فنی