اخبار

نمایشگاه ژئوماتیک 96

شرکت مایا صنعت آریا مانند سالهای پیش در نمایشگاه ژئوماتیک 96 نیز حضوری فعال داشت. در طول 3 روز برگزاری نمایشگاه در غرفه اصلی ، خدمات و محصولات دریایی و هیدروگرافی به بازدید کنندگان معرفی گردید. نمایندگان شرکت Hi-Target نیز حضوری فعال در نمایشگاه داشتند. همچنین پاسخگوی گروه های مختلفی از ارگانها و سازمانها و شرکت های نقشه برداری بودیم. تجهیزات روز هیدروگرافی و نقشه برداری دریایی در دو گروه عمق یاب ها و گیرنده های موقعیت مکانی با دقت های مختلف را به نمایش گذاشتیم.

گیرنده های تفاضلی DGPS مدل K3 و K5 (تک آنتن و وکتور) ، گیرنده های RTK  دریایی مدل K9  و K10 و همچنین اکوساندر تک فرکانس مدل HD370 عرضه گردید. محصولات جدید شرکت Hi-Target آماده ارائه و تحویل به مشتریان می باشند. اکوساندر دوفرکانسه مدل HD-MAX و همچنین شناور بدون سرنشین مدل iBoat امسال به بازار ایران عرضه می گردد.

امیر سیاری فرماندهی محترم نیروی دریایی ارتش، ریاست محترم سازمان نقشه برداری، معاونت محترم اداره کل بنادر و دریانوردی، ریاست محترم گروه آبنگاری سازمان نقشه برداری و همچنین سازمان جغرافیایی و معاونت پژوهش سازمان به همراه کارشناسان و مهندسین مشاور هیدروگرافی و نقشه برداری را می توان از بازدیدکنندگان شاخص غرفه مایا صنعت آریا نام برد.

دیدگاهتان را بنویسید